ADI > O nás

O nás

Sme ADI Global Distribution, popredný dovozca a distribútor bezpečnostných techno­lógií pôsobiaci na českom a slovenskom trhu už viac než 25 rokov. V priebehu tohto obdobia sa naše cesty už určite preťali. Začínali sme ako česká súkromná spoločnosť Olympo controls. V roku 2003 sme sa stali súčasťou spoločnosti Honeywell, ktorej pro­dukty tvoria značnú časť nášho sortimentu. V októbri 2018 spoločnosť Honeywell Inter­national Inc. uskutočnila zámer odštiepiť svoju časť Homes a ADI Global Distribu­tion. Stali sme sa tak súčasťou samostatnej, verejne obchodovanej spoločnosti RESIDEO.

Ponúkame najširší sortiment bezpečnostných systémov v Českej a Slovenskej republike. Skladom držíme produkty popredných svetových výrobcov a nájdete tu všetko potrebné pre ochranu majetku a osôb.

Naša stratégia je založená na kvalite dodávaných technológií, navrhnutí komplexného riešenia a individuálnom prístupe k zákazníkovi.

Sme spoločnosťou, ktorá stavia na svojich ľuďoch. Zamestnanci ADI Global Distribution sa s touto stratégiou plne stotožňujú a využívajú svoje odborné zameranie a technické znalosti na zaistenie najlepších služieb v oblasti dodávok bezpečnostných technológií.


SILNÉ STRÁNKY ADI:


VZŤAHY SO ZÁKAZNÍKMI – NIE JE TO O FIRME, ALE O ĽUĎOCH

Ku zaisteniu dodávok a služieb pristupujeme s veľkou zodpovednosťou. Tým našich odborníkov je pripravený vám poskytnúť svoje odborné znalosti a skúsenosti získané za viac ako 25 rokov pôsobenia na trhu.

Svojich zákazníkov si vážime a veríme, že náš úspech je výsledkom našich dlhoročných vzájomných vzťahov. Ľudia sú stredom všetkého, čo robíme. Naši zamestnanci majú skúsenosti, znalosti a sú odborne vyškolení výrobcami na konkrétne technológie zabezpečenia.

1) POMÁHAME PRI ZÍSKAVANÍ ZAKÁZIEK

2) POMÁHAME PRI INŠTALÁCII

3) POMÁHAME PRI BUDOVANÍ VZŤAHOV SO ZÁKAZNÍKMI


VÝBER PRODUKTOV

Ponúkame široké portfólio overených a kvalitných produktov elektronického zabezpečenia. Náš produktový katalóg čítajúci viac než 700 stránok je pre vás k dispozícii na našich webových stránkach www.adiglobal.com/sk. Sme jediným distribútorom, ktorý ponúka všetky kategórie bezpečnostných technológií od viac než 200 dodávateľov

Naša produktová ponuka obsahuje nasledujúce kategórie:

V ADI nájdete všetko od bežne dostupných bezpečnostných produktov až po najmodernejšie technologické riešenia.


DOSTUPNOSŤ – SNAŽÍME SA BYŤ TAM, KDE NÁS POTREBUJETE

Potrebujete sa s nami spojiť? Zavolajte na naše obchodné oddelenie, kde Vám vždy ochotne poradíme alebo navštívte jednu z našich 6-tich pobočiek v ČR a SR.

ADI internetové stránky obsahujú kompletnú ponuku sortimentu vrátane e-shopu, akčných ponúk, noviniek a odborných školení. Tovar si tu môžete objednať 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Máme tím skúsených pracovníkov obchodnej a technickej podpory, ktorý je pripravený vám pomôcť nielen telefonicky alebo e-mailom, ale tiež osobne vo vašej firme alebo u vášho zákazníka.

Od roku 1999 navštevujeme v rámci ROADSHOW pravidelne 10 miest v ČR a SR, kde prezentujeme novinky v oblasti zabezpečovacích a slaboprúdových systémov. Od roku 2013 usporadúvame za účasti viac než 35 svetových výrobcov veľtrhy zabezpečenia ADI EXPO v Prahe, Bratislave, Brne a Ostrave. Pravidelne sa na týchto veľtrhoch osobne stretávame s viac než 600 zákazníkmi.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.