Platnosť k dátumu: 20.4.2020
NOVINKY V NAŠEJ PONUKE PRODUKTOV A SLUŽIEB
Výber z noviniek  |  Zmeny v sortimente  |  Cenové zmeny
 
Novinky Sortiment Cenníky Akčné ceny Školenia Projektanti Servis Kontakty O nás
Z dôvodu zmeny cenového modelu niektorých výrobcov sme upravili ceny vybraných produktov.
VÝBER Z NOVINIEK  
 
Vonkajšie detektory QX Infinity
Detektory so širokým uhlom záberu
Rada PIR a duálnych detektorov QX Infinity ponúka dosah 12m a uhol záberu až 120°. So svojím kompaktným a elegantným designom sú detektory QXI predurčené pre rezidenčné aj komerčné inštalácie, kde sa vyžaduje spoľahlivá detekcia pohybu a nízká početnosť detekcie malých zvierat.
Objednať tu ...
 
Termálne meranie telesnej teploty
Ponúkame niekoľko technických aj cenových riešení
Jednou z metód merania telesnej teploty je využitie špeciálnych termálnych kamier. Tento spôsob je veľmi efektívny hlavne z pohľadu rýchlosti merania. Výhodou je, že teplotu možno merať bezkontaktne a v reálnom čase
Viac informácií ...  
 
4K monitory uhlopriečky 43" až 55"
Určené pre chod 24/7
Rozširujeme ponuku 4K monitorov rady WBox Technológie o uhlopriečky 43", 47" a 55". Monitory sú navrhnuté pre chod 24/7 s rozhraním HDMI, BNC, VGA a DVI. Ich využitie je veľmi široké a to ako v kamerových systémoch tak aj informačných displejoch.
Objednať tu ...
 
Revolučná rada čítačiek HID SIGNO
Nový design, nové funkcie, viac možností
Legendárna séria čítačiek iCLASS SE dostává následovníka - radu HID Signo. 4 základne modely s možnosťami výberu sady čítacích technológií a pripojení kabeláže (zaliaty kábel alebo svorkovnica). A každá z nich zvláda aj virtuálne karty cez NFC aj Bluetooth už v základe.
Objednať tu ...
 
Nová rada napájacích zdrojov EN54C
Najmä pre systémy EPS
Radu napájacích zdrojov EN54 s LED displejom nahradzujú zdroje novej rady EN54C. K dispozícii je širší výber typov, vďaka spínanej technológii bez transformátorov a nahradenia LED displeja na čelnom panely zdroja indikačnými LED sa môžete tešiť na zaujímavé zníženie cien.
Objednať tu ...

ZMENY V SORTIMENTE  
Kamerové systémy
Axis Nové kamery rady AXIS M11
  Podobne ako u iných Axis druhov docháza ku generačnej obmene aj u základných box kamerách AXIS M11. Kamery sú dodávané v rozlíšení 1MP až 5MP a sú vybavené technológiami Lightfinder, Secure boot, Forensic WDR, Zipstream H.265 a iné.
Axis Nové kamery rady AXIS P13
  Generačná obmena zasiahla aj strednú radu box kamier AXIS P13. Kamery sú dodávané v rozlíšení 2MP až 8MP a sú vybavené technológiami Lightfinder, Secure boot, Forensic WDR, Zipstream H.265, Shock detection, Video streaming indicator a iné.
Wisenet Nová rada pentabridných DVR
  Do sortimentu sme zaradili novú radu pentabridných DVR Wisenet HD+. Tieto DVR vedia nahrávať obraz zo štandardných analógových aj HD analógových kamier s formátmi ADH, TVI, CVI rovnako tak z IP kamier. Rekordéry sa dodávajú vo verziach pre 4, 8 a 16 analógových kamier
EKV
Honeywell Prístupový kontrolér z rady MAXPRO Access konečne vypustený do sveta
  Kontrolér MPA2 pre dvojo dverí - a až 4 čítačky - nadväzuje na obľúbené rady jednotiek "Northern": N-1000 a NetAXS-123. Použiť ho môžete na menšie inštalácie so správou len cez jeho vnútorný webový server (bez špeciálneho softwaru, kľudne z tabletu) alebo na väčších inštaláciach so SW WIN-PAK (4.8). Alebo riešiť celý svoj nový systém s prístupákom, videom aj zabezpečovačkou z cloudového prostredia MAXPRO Cloud. Aj pre neho je kontrolér MAXPRO Access ako stvorený.
Domové telefóny / Zámky
Hikvision Nové modely domových interkomov aj biometrické terminály s bezkontaktným meraním telesnej teploty
  Niektoré ukončované modely dverových interkomov od Hikvisionu sú nahradzované novšími typmi s modernejším designom. A pokiaľ chcete riešiť u vstupných miest aj kontrolu vstupu, siahnuť môžete po nových prevedeniach terminálov s bezkontaktným vyhodnotením geometrie tváre, dokonca aj v kombinácii s bezkontaktným meraním telesnej teploty.
EPS
Apollo Obnovenie výroby v/v modulu 55000-588APO
  Firma Apollo znovu zaviedla do sortimentu žiadaný linkový modul s 3 vstupmi a 3 reléovými výstupmi.
Takex Doplnkové plamenné hlásiče rady FS
  Zo sortimentu spoločnosti Takex, významného výrobcu zabezpečovacej techniky, vám prinášame plamenné hlásiče , ktoré je možné použiť najmä ako doplnok systému PZTS. Tieto hlásiče sa vyznačujú výbornou citlivosťou a rýchlosťou reakcie, veľkou výhodou je potom ich vynikajúca cena.
Elmdene PRIPRAVUJEME: Náhrada napájacích zdrojov rady STE novými zdrojmi rady ST
  Firma Elmdene oznámila skoré ukončenie výroby napájacích zdrojov 2402STE a 2405STE a ich nahradenie zdrojmi novej rady ST. Táto nová rada sa okrem povinnej certifikácie podľa EN 54-4 vyznačuje aj certifikáciou podľa normy EN121010 (Zariadenie pre usmerňovanie pohybu dymu a tepla).
ADI Global Distribution
ADI je obchodnou značkou Honeywell, s.r.o. - Security Products o.z.